СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

25.06.2021 / 16:39

З 1 липня ТОВ «Сумигаз збут» не здійснюватиме підключення до тарифу «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ»

Комерційна пропозиція «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» припиняє дію з 1 серпня 2021 р.

Таке рішення було прийняте зважаючи на значне зростання цін на природний газ в Україні та країнах ЄС.

Нагадаємо, що саме через суттєве збільшення ціни на блакитне паливо обіцяний запуск тарифу «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» у цьому сезоні не відбудеться.

Для споживачів ТОВ «Сумигаз збут», які вже приєдналися до тарифу «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ», вартість газу у липні складе 7,99 гривень за кубометр.

Наразі у ТОВ «Сумигаз збут» діють тарифні пропозиції «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» (базова пропозиція постачальника) та «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ». Вартість кубометру блакитного палива у них зафіксована на весь рік на позначці 7,99 гривень за кубометр.

Споживачам, які використовують природний газ для опалення осель, фахівці ТОВ «Сумигаз збут», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», радять тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ». Він дозволяє уникнути великих сум у платіжках протягом опалювального сезону. Обравши тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ», взимку ви можете сплачувати до 40% менше, ніж реально споживаєте.

Дізнатися більше інформації про тариф, скористатися калькулятором для обчислення суми щомісячного платежу, а також замовити його підключення можна на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua