СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

19.04.2021 / 15:57

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» запускає нові тарифи на газ для населення

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» запроваджує нові тарифи для побутових споживачів – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ». Тарифи почнуть діяти з 1 травня 2021 року.

За рішенням Уряду та державного регулятора НКРЕКП, усі побутові споживачі з 1 травня будуть переведені на річний тариф своїх постачальників. Вартість кубометру газу буде зафіксована на рік.

Клієнти ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» будуть переведені на тариф «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Що варто знати про цей тариф:

  1. Ціна газу фіксується на 12 місяців: з 1 травня поточного до 30 квітня наступного року. Протягом цього періоду ціна може змінитися лише у бік зменшення.
  2. Споживачу не потрібно збирати документи і підписувати новий договір.
  3. Передавати показники лічильника та сплачувати за газ потрібно як і раніше.
  4. Споживач має право перейти на будь-який тариф свого або іншого постачальника.
  5. Постачальник має право відмовити споживачу, який перейшов з річного контракту на інший тариф (наприклад, місячний), і хоче повернутися на річний контракт.

 «“ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ” – це тариф для клієнтів, які прагнуть стабільності і хочуть мати страховку від зростання ціни впродовж року. Їм не потрібно буде щомісяця перевіряти ціни і хвилюватися через біржові котирування в Європі. Він дозволить клієнтам ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» не перейматися стрибками цін і спокійно та надійно споживати природний газ впродовж 12 місяців», – говорить директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко.

Окрім цього ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» найближчим часом планує запустити ще кілька нових продуктів:

  • Тариф «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» – ціна газу протягом року не змінюється. Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу.
  • Тариф «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» – ціна на газ є ринковою і встановлюється щомісяця. 
  • Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше – Акція ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ) – газ закуповується за низькою літньою ціною, потрібний обсяг газу на опалювальний сезон клієнт визначає самостійно.

Як повідомила директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко, тариф «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» почне діяти з 1 травня паралельно з річним тарифом. У рамках цього тарифу середній річний обсяг споживання клієнтом газу множиться на ціну, зафіксовану на рік. Споживач сплачує однаковий щомісячний платіж впродовж 12 місяців, незалежно від обсягу споживання, а показання лічильників передає як і раніше. В кінці року постачальник здійснює звірку показників та проводить перерахунок. Якщо клієнт використає менше запланованого обсягу газу, зекономлена сума повертається на його рахунок.

Переваги тарифу «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» для споживачів полягають у тому, що ціна газу протягом року не змінюється і вона є нижчою, ніж у тарифі                   «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Також немає надмірного навантаження на гаманець в опалювальний сезон. Тариф передбачає знижку на газ для тих, хто перейде на нього до 1 серпня 2021 року. 

Ціни на газ в рамках тарифів «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» та «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» стануть відомі ближче до 25 квітня і будуть опубліковані на сайті ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» у розділі «Вартість природного газу»

Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику або зафіксувати свою згоду на зміну умов через Особистий кабінет споживача, вебсайт постачальника, кол-центр, мобільний додаток або в запропонований постачальником спосіб.

Щодо старту дії інших тарифів – слідкуйте за оновленнями на сайті ТОВ "СУМИГАЗ ЗБУТ".