СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

19.05.2021 / 09:33

«СУМИГАЗ ЗБУТ» пропонує споживачам самостійно обрати зручний тариф на газ

З 1 травня, відповідно до вимоги Уряду та НКРЕКП, усі побутові споживачі ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» були автоматично переведені на базовий річний тариф на газ із фіксованою ціною. При цьому слід пам’ятати, що кожен клієнт має право змінити базовий річний тариф на будь-який інший, який є для нього зручнішим.

«СУМИГАЗ ЗБУТ» підготував для своїх клієнтів чотири тарифні пропозиції.  

Тариф «Твій газ Річний»

Тариф «Твій газ Річний» є базовою пропозицією постачальника. Він діятиме до 30 квітня 2022 року. Вартість газу в рамках цього тарифу зафіксована на рік і складає 7,99 грн за кубометр. Клієнти, які користуватимуться цим тарифом, можуть не перейматися стрибками цін протягом року та спокійно споживати природний газ впродовж 12 місяців.

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж»

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» сподобається тим клієнтам, які прагнуть спрогнозувати свої сімейні витрати та уникнути надмірного навантаження на гаманець в опалювальний період.

Суть тарифної пропозиції полягає у тому, що минулорічний обсяг споживання множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми.Якщо протягом терміну дії тарифу клієнт не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Цей тариф буде особливо цікавим для домогосподарств, які використовують газ комплексно: для приготування їжі, підігріву води та опалення, оскільки він дозволяє рівномірно розкласти фінансове навантаження на сімейний бюджет протягом року і стабільніше пережити період пікового споживання взимку», – зазначає директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко.

Ціна на блакитне паливо у рамках тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня 2021 року. Діятиме він до 30 квітня 2022 року.

Тариф «Твій газ Місячний»

Ціна газу в межах цього тарифу буде визначатися поточною ситуацією на ринку і може змінюватися щомісяця. «Твій газ Місячний» підійде тим клієнтам ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», які звикли постійно стежити за зміною ціни. Таким чином у споживача буде можливість зекономити, якщо газ подешевшає.

Тариф «Твій газ На зиму»

Тариф «Твій газ на зиму» – це продовження традиційної Акції компанії «Твоя енергонезалежність». Він дозволить клієнтам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. Споживач замовляє блакитне паливо заздалегідь за літніми цінами, щоб використовувати його впродовж опалювального сезону.

Минулоріч клієнти ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», які скористалися такою пропозицією та придбали запас газу на опалювальний сезон 2020/21 рр., зекономили 3 мільйони гривень. Економія склала від двох до чотирьох тисяч гривень по кожному з 1099 учасників акції.  

Цьогоріч сплатити за свій газовий запас можна буде як наперед, так і в розстрочку.  Про деталі повідомимо згодом – слідкуйте за інформацією на сайті ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» та в новинах.

 Хочу змінити тариф

Змінити тариф можна завітавши до найближчого відділення ТВІЙ ГАЗЗБУТ або клієнтського простору 104.ua. Адреси відділень можна знайти на сайті ТОВ «Сумигаз збут» sm.gaszbut.com.ua у розділі «Контакти».

Також ви можете зателефонувати до контакт-центру за номером (0542) 76 73 04 або заповнити онлайн-форму на сайті і з вами зв’яжеться менеджер. Вас проконсультують щодо умов кожного тарифу та допоможуть швидко і легко змінити тариф.

Стати клієнтом Змінити тариф