СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

20.04.2021 / 15:46

Споживачі ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» розраховуються з боргами

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» на початок квітня 2021 р. зменшився на 179 мільйонів гривень у порівнянні з початком березня. Водночас сума, яку боргують компанії споживачі, складає 543 мільйони гривень.

Понад 88 тисяч абонентів заборгували від 1 000 до 5 000 гривень; більше тисячі побутових споживачів мають борг понад 10 000 гривень. Найбільший борг одного споживача перед компанією становить майже 155 тисяч гривень.

Із закінченням опалювального сезону навантаження на сімейні бюджети зменшиться, тож ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» звертається до споживачів: час подумати про сплату заборгованості.

«Послугами ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» користуються 386 тисяч  побутових споживачів і ця цифра зростає. Нам важливо, щоб енергоресурс безперебійно отримували усі клієнти. Однак це залежить не лише від нас, а й від сумлінності споживачів у питанні сплати за використаний енергоресурс. Через затримку платежів компанія не може вчасно та в повному обсязі розрахуватися з усіма учасниками ринку газу», - говорить директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко

Компанія систематично інформує споживачів про наявність заборгованості та про необхідність погашення боргу. Клієнтам, які через фінансове становище не мають можливості одночасно сплатити всю суму, пропонують укласти договір реструктуризації. Для кожного клієнта умови договору визначаються індивідуально, сума боргу ділиться на рівні частини. При цьому обов’язково потрібно сплачувати поточні платежі.

Якщо ж боржник не платить за газ, не уклав договір реструктуризації та не зважає на повідомлення, які надходять від надавача послуг, — борги будуть стягуватися через суд.  На цей час у судах знаходиться близько 700 справ про примусове стягнення боргу.

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» дякує кожному клієнту, який вчасно розраховується за спожитий ресурс. І нагадує, що з 1 травня 2021 року компанія запропонує нові тарифи, серед яких клієнти зможуть обрати найбільш зручний для себе самостійно.

Стати клієнтом Змінити тариф