СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

21.05.2021 / 11:26

Щоб підключитися до нових тарифів, необхідно розрахуватися з боргами

Станом на 1 травня борг побутових споживачів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за блакитне паливо складає 547 млн грн. Порівняно з попереднім місяцем він зменшився на 41 млн грн.

Найбільше боржників проживає у м. Суми та Сумському районі. Найсумлінніше сплачують за спожитий газ мешканці Роменського району.

У  ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» наголошують: постачальник закуповує газ наперед на наступний місяць – на основі розрахунків щодо об’ємів, необхідних для населення. Водночас споживачі розраховуються за ресурс, який фактично спожили у попередньому місяці. Тож постачальник сподівається на відповідальне ставлення споживачів та своєчасну плату за спожитий газ, адже від цього залежить безперебійність постачання блакитного палива.

До того ж, несвоєчасна плата за спожитий ресурс та наявність боргу може стати на заваді підключенню споживача до бажаної тарифної пропозиції.

 «З 1 травня вступили у дію нові тарифи. Однак обов’язковою умовою для переходу, наприклад, на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» є відсутність у клієнта боргів. Тож необхідно заздалегідь перевірити свій особовий рахунок та впевнитися у відсутності заборгованості. У свою чергу, ми розуміємо, що причини несвоєчасної несплати можуть різні, тож з кожним клієнтом працюємо індивідуально», – зазначає директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко.  

Тим, хто не може сплатити всю суму боргу одразу, пропонують укласти договір реструктуризації. Для заключення договору клієнту необхідно надати довідку про доходи, паспортні дані, ідентифікаційний номер, а також документи, що засвідчують право власності на житло. Заборгованість необхідно погашати рівними частинами від двох до шести місяців, а розмір першого внеску має скласти від 30 до 50%.

Отримати більше інформації та укласти договір можна у Сумському відділі продажів за адресою: м. Суми, вул. Шишкарівська 12/3 та в усіх районних відділеннях ТВІЙ ГАЗЗБУТ.

З початку травня можливістю реструктуризувати заборгованість вже скористалися 26 клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ».

Стати клієнтом Змінити тариф