СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

31.03.2021 / 10:55

До уваги учасників акції «Твоя енергонезалежність»!

31 березня – останній день дії акційного тарифу «Твоя енергонезалежність» від ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ». Для здійснення остаточного розрахунку з її учасниками важливо, щоб усі, хто брав участь в акції, до 5 квітня передали показники лічильників станом на 01.04.2021 р.

Для чого це потрібно?

  • Якщо ви використали стільки ж газу, скільки придбали – вітаємо, ви ідеально плануєте! Ні вам, ні нам не потрібно робити додаткових розрахунків.
  • Якщо ви використали придбаний газ раніше, ніж закінчився строк дії тарифу, то за використаний понад цей обсяг газ потрібно сплатити за поточною ціною газу.
  • Якщо ви не використали весь обсяг придбаного газу, то ми повернемо вам залишок коштів, або зарахуємо як оплату за наступний період. Ви самі обираєте зручний для вас варіант.

У додатку прикріплено заяви на повернення або ж перенесення залишку коштів. Заяву можна надіслати на e-mail: office@smgaszbut.104.ua

Нагадаємо, з 15 серпня до 30 вересня 2020 року побутові клієнти мали змогу забезпечити себе газом на опалювальний період за ціною 4.49 - 5.49 грн за кубометр. Вигідною пропозицією ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» скористались більше тисячі домогосподарств, які зарезервували понад мільйон кубометрів газу майже на 5,5 мільйонів гривень.

Після підбиття підсумків ми повідомимо, скільки коштів вдалося заощадити учасникам завдяки акційному тарифу "Твоя енергонезалежність".

Бути нашим клієнтом – вигідно. Дякуємо, що обираєте нас!

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного

 

Стати клієнтом Змінити тариф