СУМИГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0542 76 73 04

Контакт-центр0542 76 73 04

11.03.2021 / 11:29

До ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» масово повертаються клієнти

Близько тисячі клієнтів повернулися до ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» після того, як змінили постачальника природного газу. Основною причиною повернення споживачі називають наявність у компанії широкого вибору сервісів для обслуговування населення.

Споживачам, які теж хочуть стати клієнтами ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ», потрібно подати Заяву-приєднання. Це можна зробити кількома способами:

- особисто у відділеннях ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»

- за телефоном контакт-центру 0542 76 73 04;

- за допомогою сайту компанії;

- через Особистий кабінет на оновленому порталі 104.ua.

Як відзначила директор ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» Олена Руденко, з 1 серпня минулого року держава перестала визначати постачальника газу зі спеціальними обов’язками та регулювати ціну на блакитне паливо. На зміну механізму ПСО прийшов відкритий ринок газу і процедура переходу від одного постачальника блакитного палива до іншого була спрощена. Вона нагадала, що усі споживачі, незалежно від обраної компанії, отримують газ однакової якості. При цьому ціна ресурсу у всіх постачальників на сьогодні майже рівна і не перевищує 6,99 грн за кубометр. Тому визначальними чинниками при виборі газопостачальної компанії стають її надійність та якість обслуговування клієнтів.

Нагадаємо, що для клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» працюють:  

- єдиний кабінет для передачі показників та сплати за газ та його доставку;

- зручні чат-боти у Viber та Telegram, через які швидко та просто передавати показники та платити за газ;

- зрозумілі мобільні додатки; 

- оплата через Apple/Android Pay;

- найцінніше для багатьох – Центри обслуговування, до яких можна завітати у разі потреби та уточнити всю необхідну інформацію у персонального менеджера.

ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» ­– надійний постачальник природного газу, що працює на ринку постачальників природного газу з липня 2015 року. Послугами підприємства користуються 377 тисяч  побутових споживачів, 50 релігійних організацій, 770 промислових споживачів та 270 бюджетних організацій.

 

Стати клієнтом Змінити тариф